Державне агенство водних ресурсів України
ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
Дністровське міжрайонне управління водного господарства
Огляд преси
Block title

Меню сайту

Block title
Block content

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.09.2019, 07:16

30 травня 2012 року в с. Маяки, Біляївського району, Одеської області відбулося святкування з нагоди дня заснування Дністровського МУВГ та працівника водного господарства. З цієї нагоди у місцевій газеті "Південна зоря" була надрукована стаття.

Вони живлять водою наші лани

Щорічно у першу неділю червня відзначається день працівників водного господарства. Для колективу  Дністровського міжрайонного управління водного господарства нинішнє свято особливе, адже співпало з п’ятидесятип’ятиріч­чям з моменту його утворення.

Проміжок часу – чималий. Були роки злетів, активного розвитку, інколи нелегкі економічні будні. Лише завдяки своїй злагодженості та ефективному керівництву ДМУВГ вдалося вистояти та продовжити стабільну роботу.

В актовому залі управління в день свята зібралося чимало людей: сьогоднішні працівники, ветерани зрошувальної сфери та гості.

Першим до своїх співробітників звернувся директор Дністровського міжрайонного управління водного господарства Петро Ротар. Він віддав обраному фаху значну частину свого життя, з великою повагою та вдячністю ставиться до своїх попередників. Зокрема, прикладом для наслідування багатьом працівникам став основоположник справи, мудрий наставник Булавін Володимир Іванович, який протягом двадцяти трьох років підіймав сферу зрошення на вищий щабель, будучи неперевершеним господарником. Донині працівників управ­ління називають «булавінцями», і вони з гордістю носять це ймення.

По-синівськи дякував Петро Олександрович ветеранам, які і на заслуженому відпочинку душею вболівають за якісну роботу управ­ління, вчасну подачу поливної води на поля та присадибні ділянки людей.

Чимало Почесних грамот та премій на урочистому зібранні було вручено машиністам насосних станцій, трактористам, поливальникам, бригадирам по догляду за зрошувальними системами та багатьом іншим спе­ціалістам управління.

Заступник голови райради Олена Степаненко зазначила, що за цифрами звітної статистики, яку зачитав директор ДМУВГ, стоять сотні людей. Саме їх напружена праця у важкі часи порятувала господарство. Високі  досягнення – то справа кожного працівника.

Заступник Одеського обласного управління водних ресурсів Володимир Кішенко, вітаючи колег, вручив Почесні грамоти за друге місце в області в огляді кращих кабінетів з охорони праці та зразкову роботу  експлуата­ційної дільниці Троїцько-Граденицької зрошувальної системи.

Ігор Войцеховський, сільський голова, впевнений, що село Маяки не можна уявити без Дністровського управління, адже у них спільна історія розвитку. Багато позитивних соціальних змін, що відбулися на селі, – заслуга саме працівників та керівництва ДМУВГ. Розвиток інфраструктури, будівництво житлового масиву для робітників господарства, дороги та дошкільний заклад – все створювалось за активної участі управління. А ім’я  колиш­нього директора Володимира Булавіна навічно вписано в історію краю. За словами сільського голови, в Дністровському управлінні завжди працювали кращі спеціалісти, інженери, робітники. І суть їх роботи – забезпечення достатнього зрошення Біляївського краю для гідних врожаїв на полях.

Цю думку підтримав і директор агрофірми «Маяки» Костянтин Любчик, який сказав, що і в подальшому спо­дівається на плідну співпрацю сільгоспвиробників району з колективами зрошувальних систем. Від себе особисто побажав ювілярам якомога більше водокористувачів та надійних партнерів.

«Вода падає з неба. А до сухих земель від рік по каналах життєдайну вологу постачають спеціалісти водно-господарського комплексу. Впевнено можна сказати, що в руках меліораторів – ріки, що живитимуть хлібні лани. А це  – запорука добробуту українського народу»,  – думка, озвучена наприкінці урочистості Петром  Ротарем і яку, певно, по-праву  підтримає кожен із нас.

Кіма ДЕРКАЧ

Copyright DMUVG by Jurij Lukanin© s.Mayaki 2019